خانه / انواع عناب / عناب آجیلی

عناب آجیلی

عناب خشک مرغوب درشت برای فروش آجیلی گزینه ای مناسب است که امروزه از طریق سایت های اینترنتی امکان تأمین آن به صورت عمده بوجود آمده است.

عناب جزء خشکبار پرخاصیت اما کمتر شناخته شده ای است که نه تنها مناسب برای فروش و توزیع در بازار محصولات آجیلی است؛ بلکه برای موارد دارویی و دمنوشی نیز گزینه ای عالی محسوب می شود.

اما برای هر کدام از موارد فوق، نوعی از عناب مناسب است و بر اساس مواردی چون بازار هدف، مشتریان و کیفیت مورد تقاضای آنان، می توان کیفیت های مختلفی را ارائه کرد.

بدون شک برای موارد دارویی و دمنوشی، استفاده از عناب های درشت و آجیلی، تنها قیمت خرید و فروش عناب خشک را بالا می برد.

این در حالیست که برای موارد مذکور استفاده از عناب های ریز اما سالم نیز مناسب بوده و با قیمت مناسب تری در دسترس خواهد بود.

لطفا به  صفحه زیر مراجعه نمایید.

عناب ریز و آسیابی

 

در مرکز پخش عناب، این میوه خشک به صورت عمده ای و جزئی و کیلویی به فروش می رسد که قیمت هر کدام متفاوت است. از آنجایی که تعداد خریدار کیلویی عناب کم نیستند این میوه خشک شده هم به صورت بسته بندی شده و هم کیلویی موجود است و خریدار عناب، مقدار متناسب با نیاز خود را خریداری می نماید.
خریدار علاوه بر بازار فروش عناب می تواند از خشکبار فروشی ها و عطاری ها و حتی فروشگاه های عرضه مواد غذایی و سایت های فروش، این محصولات را به صورت کیلویی و بسته بندی در سراسر ایران تهیه نماید.

جهت تهیه عناب با قیمت و کیفیت مناسب به جهت حذف واسطه میتوانید با شماره های زیر تماس باشید: 989157412519+ 989157918171+

 

درباره‌ی zafari

همچنین ببینید

عناب ریز

عناب ریز و آسیابی

میوه عناب را می توانید به صورت خام، آسیاب شده، خیس خورده در آب و …

Call Now Buttonتماس فوری