خانه / انواع زرشک / زرشک اناری

زرشک اناری

انواع زرشک را با نام هایی چون زرشک پفکی و زرشک دانه اناری و گاها زرشک زیر تالاری  می شناسند که تنها تفاوت آنها در روش خشک کردن زرشک می باشد. پس از برداشت زرشک در مهرماه، دانه های زرشک تازه از شاخه ها جدا می شوند و در سطح زمین جلوی نور آفتاب برای چندین روز می مانند تا خشک شوند. با این روش زرشک دانه اناری بدست می آید که از ویژگی های ظاهری آن می توان به رنگ تیره تر اشاره کرد. اما در مقابل زرشک های پفکی دور از تابش مستقیم آفتاب و با شاخه هایشان بصورت آویزان خشک می شوند که به همین دلیل دارای رنگ شفاف تری خواهند بود.

انواع زرشک
انواع زرشک
زرشک صادراتی
صادرات زرشک اناری
زرشک دانه اناری

پس از خشک شدن کامل زرشک ها تا حد امکان بادکشی می شوند به این معنا که به وسیله باد یا در فضای طبیعی و یا ایجاد باد مصنوعی برگ ها از دانه های محصول اصلی جدا می شوند. پس از آن زرشک ها در کارتن هایی بدون پلاستیک یا لمینت تا زمان فرآوری بعدی در محل خنک و به دور از آفتاب نگهداری می شود. در زمان فرآوری بعدی این زرشک ها در دستگاه سورت ریخته می شوند و برگ، شاخه و خار از آن جدا می شود، سپس با پروسه های دیگر سورت کردن سنگ و ضایعات سنگین هم از آن جدا خواهد شد.  زرشک در این مرحله پس از سورت کردن آماده عرضه در بازار می باشد.

جهت تهیه زرشک اناری و اطلاع از قیمت ها و مشاوره قبل از خرید میتوانید با شماره زیر تماس بگیرید: 989157918171+

درباره‌ی zafari

همچنین ببینید

صادرات 1/5تن زرشک پفکی صادراتی به کشور انگلیس

صادرات به انگلیس

صادرات به انگلیس 1/5 تن زرشک پفکی برای کشور انگلیس …………………………………………………………………………………………………………………………………………………….. فروش انواع زرشک ( …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس فوری